Σύγχρονη εξ΄ αποστάσεως εκπαίδευση πλατφόρμα Webex Meetings

Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην τελετή Αγιασμού για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς, που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 14/09/2020 στις 10.30, στον αύλειο χώρο του 1ου ΕΠΑΛ Καισαριανής. Παρακαλούνται οι μαθητές να προσέλθουν το αργότερο στις 9.30, τηρώντας όλα τα μέτρα ασφαλείας.

Αγιασμός Νέας Σχολικής Χρονιάς 2020 – 2021

ΠΕΜΠΤΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 9.00 π.μ. – 13.00 π.μ. ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ. Η πρώτη φετινή αιμοδοσία του ΕΠΑΛ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα Εκδηλώσεων του Δημαρχείου Καισαριανής (Φιλαδελφείας & Βρυούλων 125), όπου ο χώρος είναι μεγαλύτερος και μπορούν να τηρηθούν οι απαιτούμενες αποστάσεις ασφαλείας. Οι αιμοληψίες θα γίνουν από εξειδικευμένο ιατρικό […]

54η Εθελοντική Αιμοδοσία ΕΠΑΛ Καισαριανής